DAŽASVYDIS

Dažasvydis tai sportas, reikalaujantis iš žaidėjų tam tikrų įgūdžių priimant greitus sprendimus veikiant grupėje, planavimo ir reagavimo į greitai besikeičiančias aplinkybes bei rizikos įvertinimo. Už kiekvieną klaidą gali būti nubastas dažų kamuoliuku. Būtent šis procesas ir suteikia žaidėjams adrenalino dozę. Aktyvūs žmonės mėgsta leisti laisvalaikį aktyviai. Todėl vienas iš įdomių pasiūlymų yra dažasvydis. Tokia galimybė yra ir Vilniuje, nes dabar ši pramoga yra prieinama tiek miestiečiams, tiek ir miesto svečiams. Iš tiesų judrus žaidimas, kai vienas kitą apšaudai dažų kamuoliukais, yra puiki sportinio poilsio forma, verčianti ne tik pastoviai judėti, bet ir mąstyti. Adrenalinas ir sveikas sportinis azartas pagauna kiekvieną, kas pasirenka tokią žaidimo formą. 

Kam tinka dažasvydis?

,,Gyvenk be ribų“ siūloma aktyvi pramoga Vilniuje puikiai tinka įvairioms šventėms ar renginiams paįvairinti.  Jaunimas šį žaidimą dažnai renkasi kaip vieną iš bernvakario ar mergvakario pramogų. Ir čia jau išmonės reikalais, kaip yra sudaromos komandos. Tad pasikliauk mūsų komanda ir užsisakyk paslaugą, kad praleistum smagiai laiką. Dažasvydis Vilniuje yra tinkamas pasirinkimas norint pramogauti su įmonės bendradarbiais – smagiai praleisti laiką kokios nors įmonės šventės proga.  Be to, svaidymasis dažų kamuoliukais gali būti bičiulių ar draugų su šeimomis savaitgalio pramoga, nes paslauga yra pritaikyta pramogauti kartu su vaikais.  Taigi, šis aktyvus ir judrus laisvalaikio žaidimas tinka vaikams nuo devynerių metų ir amžiaus cenzas neribojamas – jei žmogus puikiai juda, turi energijos ir noro dalyvauti tokioje pramogoje, gali būti ir garbaus amžiaus senjoras.

Rezervuoti laiką

Sutikimas

3 + 3 =

Dažniausiai užduodami klausimai

Nusprendėte pasitaškyti? Tikriausiai kilo klausimų? Atsakėme į dažniausiai užduodamus klausimus. 

AR SAUGU ŽAISTI DAŽASVYDĮ?
Taip, jeigu laikysitės saugumo taisyklių ir instruktorių nurodymų.

Pagrindinė taisyklė kurią būtina atsiminti: jokiu būdu nenusiimkite apsauginės kaukės žaidimo aikštelėje, net jeigu žaidimas pasibaigė!

KAIP APSIRENGTI ŽAIDŽIANT DAŽASVYDĮ?
Kadangi gausite kombinezoną, tai nėra svarbu kaip apsirengsite, tiesiog Jums turi būti patogu. Nepamirškite ir apie patogią avalynę.
NUO KELIŲ METŲ GALIMA ŽAISTI DAŽASVYDĮ?
Žaisti dažasvydį galima jau nuo 8-9 metų su vaikiška dažasvydžio įranga Valken Gotcha. Nuo 12 metų žaidžiama su suagusių įranga Tippmann FT-12. Nepilnamečiams žaidėjams reikia raštiško tėvų sutikimo.
OPTIMALUS ŽAIDĖJŲ SKAIČIUS ŽAIDŽIANT MŪSŲ AIKŠTELĖSE?
Optimalus žaidėjų skaičius yra 10-12, t.y. dvi komandos po 5-6 žmones. Bet tai nereiškia, kad didesnių grupių neaptarnausime, tiesiog busite padalinti į daugiau komandų.
IŠ KO PAGAMINTAS KAMUOLIUKAS?
Kamuoliukas padarytas iš želatinos apvalkalo, o jo viduje – vandeniniai, įvairių spalvų augaliniai dažai.
AR LABAI SKAUDA PATAIKIUS KAMUOLIUKUI?
Pataikius iš trumpos distancijos, t.y. kelių metrų malonumo mažai, gali likti maža mėlynė, bet tai tikrai ne tas skausmas dėl kurio reikėtų baimintis.
KIEK LAIKO TRUNKA ŽAIDIMAS?
Kiek laiko truks žaidimas sprendžiate Jūs išanksto susitarus su mumis, bet dažniausiai trunka apie 2-3h.

Kuo dažasvydis yra naudingas?

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Miestas

Vilnius

v

El. paštas

info@gyvenkberibu.lt

Tel. numeris

+370 671 91917