DAŽASVYDIS

DAŽASVYDIS

Dažasvydis tai sportas, reikalaujantis iš žaidėjų tam tikrų įgūdžių priimant greitus sprendimus veikiant grupėje, planavimo ir reagavimo į greitai besikeičiančias aplinkybes bei rizikos įvertinimo. Už kiekvieną klaidą gali būti nubastas dažų kamuoliuku. Būtent šis procesas ir suteikia žaidėjams adrenalino dozę. Aktyvūs žmonės mėgsta leisti laisvalaikį aktyviai. Todėl vienas iš įdomių pasiūlymų yra dažasvydis. Tokia galimybė yra ir Vilniuje, nes dabar ši pramoga yra prieinama tiek miestiečiams, tiek ir miesto svečiams. Iš tiesų judrus žaidimas, kai vienas kitą apšaudai dažų kamuoliukais, yra puiki sportinio poilsio forma, verčianti ne tik pastoviai judėti, bet ir mąstyti. Adrenalinas ir sveikas sportinis azartas pagauna kiekvieną, kas pasirenka tokią žaidimo formą. 

Mūsų aikštelės

Dažasvydis vaikams

Dažasvydžio kainos

Atvykimas pas Jus

Mūsų aikštelės

Dažasvydis vaikams

Dažasvydžio kainos

Atvykimas pas Jus

Kam tinka dažasvydis?

      ,,Gyvenk be ribų“ siūloma aktyvi pramoga Vilniuje puikiai tinka įvairioms šventėms ar renginiams paįvairinti.  Jaunimas šį žaidimą dažnai renkasi kaip vieną iš bernvakario ar mergvakario pramogų. Svaidymasis dažų kamuoliukais gali būti bičiulių ar draugų su šeimomis savaitgalio išvyka, nes paslauga yra pritaikyta pramogauti kartu su vaikais. Tėvai dažnai renkasi dažasvydį vaikų gimtadieniui. Dažasvydis Vilniuje yra tinkamas pasirinkimas norint pramogauti su įmonės bendradarbiais – smagiai praleisti laiką kokios nors įmonės šventės proga. Ir čia jau išmonės reikalais, kaip yra sudaromos komandos. Be to,  šis aktyvus ir judrus laisvalaikio žaidimas tinka vaikams nuo devynerių metų ir amžiaus cenzas neribojamas – jei žmogus puikiai juda, turi energijos ir noro dalyvauti tokioje pramogoje, gali būti ir garbaus amžiaus senjoras. Tad pasikliauk mūsų komanda ir užsisakyk paslaugą, kad praleistum smagiai ir aktyviai laisvalaikį. 

Rezervuoti laiką

Užpildykite žemiau esančią formą ir susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Sutikimas

9 + 12 =

Dažasvydžio kainos

(žaidėjams nuo 12 metų)

MINI

15 eu

1 žaidėjui

200 kamuoliukų

MIDI

18 eu

1 žaidėjui

300 kamuoliukų

MAXI

26 eu

1 žaidėjui

500 kamuoliukų

Papildoma informacija
  • Minimalus žaidėjų skaičius – 8 žaidėjai.
    Gali būti ir mažiau, bet teks sumokėti už 8, likusius kamuoliukus pasidalinsite tarpusavyje.
  • Į kainas įskaičiuota: dažasvydžio markeris, nerasojanti dažasvydžio apsauginė kaukė, apranga (kamufliažinis kombinezonas arba kelnės su švarku), medžiaginis pošalmis, pirštinės, instruktoriaus paslaugos.
  • Žaidimo trukmė – 2-3 valandos
  • Nepilnamečiams žaidėjams būtinas raštiškas tėvų sutikimas. (Atsiunčiame šabloną el. paštu.)
Papildomos paslaugos
  • Papildomi 100 kamuoliukų – 5 €.
  • Dūmų granata – 4 €.
  • Atvykimas į Jūsų pasirinktą vietą. Skaičiuojama į vieną pusę. – 0,50€/1km.
  • Pripučiamos aikštelės atvežimas į Jūsų pasirinktą vietą – kaina sutartinė.
Dažniausiai užduodami klausimai

Nusprendėte pasitaškyti? Tikriausiai kilo klausimų? Atsakėme į dažniausiai užduodamus klausimus.

AR SAUGU ŽAISTI DAŽASVYDĮ?

Taip, jeigu laikysitės saugumo taisyklių apie kurias sužinosite prieš žaidimą instruktažo metu. Viso žaidimo metu Jus prižiūrės instruktoriai, kurie stebi, kad būtų laikomasi visų taisyklių.

Pagrindinė taisyklė kurią būtina atsiminti: jokiu būdu nenusiimkite apsauginės kaukės žaidimo aikštelėje, net jeigu žaidimas pasibaigė!

KAIP APSIRENGTI ŽAIDŽIANT DAŽASVYDĮ?

Kadangi gausite kombinezoną arba švarką su kelnemis, bei pirštines ir medžiaginį pošalmį, tai nėra svarbu kaip apsirengsite, tiesiog Jums turi būti patogu. Nepamirškite ir apie patogią avalynę.

NUO KELIŲ METŲ GALIMA ŽAISTI DAŽASVYDĮ?
Žaisti dažasvydį galima jau nuo 8-9 metų su vaikiška dažasvydžio įranga Valken Gotcha. Nuo 12 metų žaidžiama su suagusių įranga Tippmann FT-12. Nepilnamečiams žaidėjams reikia raštiško tėvų sutikimo.
OPTIMALUS ŽAIDĖJŲ SKAIČIUS ŽAIDŽIANT MŪSŲ AIKŠTELĖSE?

Optimalus žaidėjų skaičius yra 14, t.y. dvi komandos po 7 žmones. Bet tai nereiškia, kad didesnių grupių neaptarnausime, tiesiog kitaip gali būti organizuojamas žaidimas.

IŠ KO PAGAMINTAS KAMUOLIUKAS?

Kamuoliukas padarytas iš želatinos apvalkalo, o jo viduje – vandeniniai, įvairių spalvų augaliniai dažai. Kamuoliukai su dažais nėra kenksmingi nei žmonėms nei aplinkai. Nusiplauna labai lengvai.

AR LABAI SKAUDA PATAIKIUS KAMUOLIUKUI?

Žaidžiant su vaikiška įranga Valken Gotcha, skausmo išvis nėra kai pataiko kamuoliukas!

Su suagusiųjų įranga Tippmann FT-12 yra šiek tiek kitaip. Pataikius iš trumpos distancijos, t.y. kelių metrų malonumo mažai, gali likti maža mėlynė, bet tai tikrai ne tas skausmas dėl kurio reikėtų baimintis.

KIEK LAIKO TRUNKA ŽAIDIMAS?
Kiek laiko truks žaidimas sprendžiate Jūs išanksto susitarus su mumis, bet dažniausiai trunka apie 2-3h.
KOKIĄ DAŽASVYDŽIO ĮRANGA NAUDOJAME?

Visa mūsų naudojama įranga yra žinomų ir laiko patikrintų prekės ženklų tokių kaip: Valken, Tippmann, Empire, Dye. 

Vaikų dažasvydžiui naudojame Valken Gotcha markerius.

Suaugusiųjų dažasvydžiui naudojame Tippmann FT-12 markerius.

 

KĄ VERTA PASIIMTI VYKSTANT ŽAISTI DAŽASVYDĮ?

Rekomenduojame pasiimti geriamo vandens (esant vėsiam orui ir šiltos arbatos), patogius batus (kurių negaila, kad išpurvinsite) ir žinoma super-gerą nuotaiką. Šiltuoju laikotarpiu taip pat verta pasiimti apsaugos priemonių nuo uodų.

Jei esi kupinas energijos, mėgsti aktyvų laisvalaikį – dažasvydis yra puikus pasirinkimas. Suburk savo kompaniją ir užsisakyk laisvalaikio pramogą Vilniuje. Garantuojame daug pozityvių emocijų ir energijos iškrovą – po tokios aktyvios pramogos su naujų minčių antplūdžiu galėsite vėl kibti į kasdienius darbus.

Z
Kur žaisti dažasvydį?

Kviečiame atvykti į mūsų įrengtas aikšteles, taip pat kartais atvykstame ir pas Jus į pasirinktą vietą.

Žemiau rasite mūsų dažasvydžio aikštelių vietą žemėlapyje.

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Miestas

Vilnius

v

El. paštas

info@gyvenkberibu.lt

Tel. numeris