Lankininkų mūšis

Pagrindinis » Archery Tag

Lankininkų mūšis (Archery Tag) tai aktyvi pramoga sujungianti dažasvydžio adrenaliną ir lankininkystės energiją. Tai fantastiškas ir saugus žaidimas skirtas visiems, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus, galintis paįvairinti kiekvieną Jūsų renginį ar leidžiantis aktyviai praleisti laisvalaikį su draugais. Šis užsiemimas yra tinkamas kiekvienam, kuris turi noro aktyviai, saugiai ir linksmai praleisti laiką. Žaidimas yra įspūdingas ne tik jo dalyviams, bet ir žiūrovams.

Pasigedote naujų įspūdžių? Reikia adrenalino? Norite išbandyti kažką naujo? Mes turime kaip tik tai ko Jums reikia – lankininkų kova. Siūlome Jums visiškai naują, unikalų ir ekstremalų būdą lavinti šaudymo, koncentracinius bei strateginius gebėjimus.

Kam tinka žaidimas su lankais?

GIMTADIENIAMS

ĮMONĖS ŠVENTĖMS

VAIKAMS

BERNVAKARIAMS

MERGVAKARIAMS

STOVYKLOMS

Lankininkų mūšis tinka įvairioms progoms. Rengiant teminius vakarėlius tiek suaugusiems, tiek vaikams (nuo 10 metų) ši pramoga gali būti renginio akcentas. Visgi tai komandinis žaidimas, labai panašus į dažasvydį.  Jei planuojate pakviesti gausų būrį  svečių, kaip per įmonės vakarėlį, tuomet vertėtų apgalvoti  lankininkų turnyro idėją, kad būtų įtraukta kuo daugiau žmonių. Mergvakariai ar bernvakariai irgi gali būti paįvairinti žaidimu su lankais. Ši aktyvi pramoga tinka ir šeimos šventėms, ir draugų susiėjimui ar įmonės vakarėliui.

Vaikų gimtadienių viena iš dalių taip pat gali būti minėtasis žaidimas su lankais. Vaikai mėgsta varžytis, aktyviai judėti, siekia dėmesio, todėl šaudymas iš lanko yra tinkama pramoga. Be to, šis žaidimas reikalauja gebėjimo greitai judėti ir prisitaikant prie situacijos ekspromtu keisti judėjimo ir veiksmų planą. Todėl tenka akimirksniu priimti sprendimus, juos keisti, laikytis komandos susitarimų.

Priklausomai nuo dalyvių poreikių yra organizuojamas žaidimas. Dažniausiai lankininkų mūšis gali būti tiesiog smagi pramoga, pagrįsta nuolatiniu judėjimu, pozicijų keitimu, priedangos ieškojimu ir komandiniu bendradarbiavimu. Svarbiausia, kad organizuojant lankininkų mūšį yra smagu būti tiek dalyviu, besistengiančiu kuo dažniau pataikyti į priešininką, tiek ir stebėtoju, palaikančiu kurią nors komandą. Vyresnio amžiaus žmones žaidimas su lankais grąžina šiek tiek į vaikystės pasaulį, kai kiekvienas norėjo būti panašus į medžiotoją ar indėną. Jaunesniesiems – tai tiesiog aktyvaus laisvalaikio azartiška pramoga, pakeičianti komputerinius žaidimus ar TV filmus. 

Žaidimo su lankais kainos

MINI

160 eu

iki 12 žaidėjų grupei

Trukmė: 1 val. 30 min.

MIDI

200 eu

iki 12 žaidėjų grupei

Trukmė: 2 val. 30 min.

Papildoma informacija

  • Papildomas 1 žaidėjas – 6€. (Vienu metu gali žaisti iki 12 žaidėjų.)
  • Papildoma valanda prie išanksto pasirinkto plano – 50€.
  • Atvykimas į Jūsų pasirinktą vietą už Vilniaus miesto ribų.
  • Esant didesnei grupei ar jei norite žaisti ilgiau, dėl kainos teiraukitės nurodytais kontaktais.
Dažniausiai užduodami klausimai

Nusprendėte pasirinkti lankininkų kovą? Tikriausiai kilo klausimų? Atsakėme į dažniausiai užduodamus klausimus.

AR SAUGU ŽAISTI LANKININKŲ MŪŠĮ?

Taip, jeigu laikysitės saugumo taisyklių ir instruktorių nurodymų.

Pagrindinė taisyklė kurią būtina atsiminti: jokiu būdu nenusiimkite apsauginės kaukės žaidimo aikštelėje, net jeigu žaidimas pasibaigė!

KAIP APSIRENGTI ŽAIDŽIANT LANKININKŲ MŪŠĮ?

Kaip apsirengsite, tai nėra labai svarbu, tiesiog Jums turi būti patogu. Nepamirškite ir apie patogią avalynę.

NUO KELIŲ METŲ GALIMA ŽAISTI?

Žaisti šį žaidimą su lankais galima jau nuo ~10 metų. Galima ir jaunesniems, svarbiausia, kad užtektų jėgų įtempti lanką. Nepilnamečiams žaidėjams reikia raštiško tėvų sutikimo.

KIEK DALYVIŲ GALI ŽAISTI VIENU METU?

Vienu metu gali žaisti iki 12 dalyvių, bet tai nereiškia, kad kiti neturės ką viekti. Žaidimas dažniausiai vyksta etapais po 5-10 minučių, todėl ilgai laukti nežaidžiantiems neteks. O stebėti iš šono žaidžiančius draugus, ne kiek mažiau smagu, negu dalyvaujant žaidime.

AR SKAUDA PATAIKIUS STRĖLEI?

Tikrai ne. Strėlės yra su ploksčiu paminkštinimu, vietoj aštraus galo. Svarbiausia devėti apsauginę veido kaukę, nes pataikius į veidą net ir su minkšta strėle, malonumo bus mažai.

KIEK LAIKO TRUNKA ŽAIDIMAS SU LANKAIS?

Kiek laiko truks žaidimas sprendžiate Jūs išanksto susitarus su mumis, bet dažniausiai trunka apie 2-3h.

KUR ŽAISTI?

Atvyksime į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą su visa žaidimui reikalinga įranga! Tai gali būti sodyba, mokyklos sporto salė, stadionas ar tiesiog laukas. Turime tik vienintelį reikalavimą: aikštelė turi būti lygi ir maždaug 30×15 metrų.

Nežinote kur žaisti? Paskambinkite mums ir pasiūlysime vietą, kuri yra arčiausiai Jūsų! Pvz.: Ozo parkas, Vingio parkas (reikalingas išankstinis parko leidimas), pieva netoli nuo Pučkorių atodangos.

Rezervuoti laiką

Užpildykite žemiau esančią formą ir susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Sutikimas

4 + 10 =

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Tel. numeris (LT, PL, RU)

v

El. paštas (LT, PL, RU, EN)

Miestas

Vilnius