Lankininkų mūšis (Archery tag)

Lankininkų mūšis (Archery Tag) tai aktyvi pramoga sujungianti dažasvydžio adrenaliną ir lankininkystės energiją. Tai fantastiškas ir saugus žaidimas skirtas visiems, nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus, galintis paįvairinti kiekvieną Jūsų renginį ar leidžiantis aktyviai praleisti laisvalaikį su draugais. Šis užsiemimas yra tinkamas kiekvienam, kuris turi noro aktyviai, saugiai ir linksmai praleisti laiką. Žaidimas yra įspūdingas ne tik jo dalyviams, bet ir žiūrovams.

Pasigedote naujų įspūdžių? Reikia adrenalino? Norite išbandyti kažką naujo? Mes turime kaip tik tai ko Jums reikia – Archery Tag. Siūlome Jums visiškai naują, unikalų ir ekstremalų būdą lavinti šaudymo, koncentracinius bei strateginius gebėjimus.

Kainos

Kainos galioja visomis savaitės dienomis, žaidžiant Archery Tag bet kurioje vietoje Vilniaus mieste.

PAPILDOMOS PASLAUGOS

  • Papildoma valanda prie išanksto pasirinkto plano – 45€
  • Atvykimas į Jūsų pasirinktą vietą už Vilniaus miesto ribų. Skaičiuojama į vieną pusę. – 0,30€/1km
  • Šašlykinės nuoma. Kol žaisite Archery Tag, paruošime viską dešrelėms ar šašlykui.
  • Generatoriaus ir garsiakalbio nuoma.

INFORMACIJA

  • Kainos nurodytos visai grupei, kurioje bus iki 12 žaidėjų.
  • Į kainas įskaičiuota: apsauginė veido kaukė, lankai, strėlės.
  • Esant didesnei grupei ar jei norite žaisti ilgiau, dėl kainos teiraukitės nurodytais kontaktais.
  • Kaip apsirengti? Apsirenkite judesių nevaržančius drabužius ir turėkite patogią avalynę.

Kur žaisti?

Atvyksime į bet kurią Jūsų pasirinktą vietą su visa žaidimui reikalinga įranga! Tai gali būti sodyba, mokyklos sporto salė, stadionas ar tiesiog laukas. Turime tik vienintelį reikalavimą: aikštelė turi būti lygi ir maždaug 30x15 metrų.

Nežinote kur žaisti? Paskambinkite mums ir pasiūlysime vietą, kuri yra arčiausiai Jūsų!

Lankininkų mūšio akimirkos

Lankininkų mūšis tinka įvairioms progoms. Rengiant teminius vakarėlius tiek suaugusiems, tiek vaikams ši pramoga gali būti vakaro akcentas. Visgi tai komandinis žaidimas, labai panašus į dažasvydį. 

Vaikų gimtadienių viena iš dalių taip pat gali būti minėtasis žaidimas. Nuo išmonės ir fantazijos priklausys, kaip bus organizuotos lankininkų varžytuvės. Vaikai mėgsta varžytis, aktyviai judėti, siekia dėmesio, todėl šaudymas išlanko yra tinkama pramoga. Be to, šis šaidimas reikalauja gebėjimo greitai judėti ir prisitaikant prie situacijos ekspromtu keisti judėjimo planą. Todėl tenka akimirksniu priimti sprendimus, juos keisti, laikytis komandos susitarimų.

Jei planuojate pakviesti gausų būrį  svečių, kaip per įmonės vakarėlį, tuomet vertėtų apgalvoti  lankininkų turnyro idėją, kad būtų įtraukta kuo daugiau žmonių. Mergvakario ar bernvakario atrakcija irgi gali būti paįvairinta lankininko žaidimu. Ši aktyvi pramoga tinka ir šeimos šventėms, ir draugų susiėjimui. Priklausomai nuo dalyvių poreikių yra organizuojamas žaidimas. Jei žaidėjas turėtų tikslą išmokti šaudyti iš lanko, tai daugiau dėmesio būtų skiriama šaudymo technikai. Šiuo atveju, lankininkų mūšis gali būti tiesiog smagi pramoga, pagrįsta nuolatiniu judėjimu, pozicijų keitimu, priedangos ieškojimu ir komandiniu bendradarbiavimu. Svarbiausia, kad organizuojant lankininkų mūšį yra smagu būti tiek dalyviu, besistengiančiu kuo dažniau pataikyti į priešininką, tiek ir stebėtoju, palaikančiu kurią nors komandą. Vyresnio amžiaus žmones žaidimas su lankais grąžina šiek tiek į vaikystės pasaulį, kai kiekvienas norėjo būti panašus į medžiotoją ar indėną. Jaunesniesiems – tai tiesiog aktyvaus laisvalaikio pramoga, pakeičianti komputerinius žaidimus ar TV filmus. Taigi, jei nori paįvairinti kasdienybę – rinkis ,,Gyvenk be ribų“ paslaugą ir užsisakyk gerą pliūpsnį pozityvių emocijų.

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Miestas

Vilnius

v

El. paštas

info@gyvenkberibu.lt

Tel. numeris

+370 671 91917