Baidarės

Lankininkų mūšis tinka įvairioms progoms. Rengiant teminius vakarėlius tiek suaugusiems, tiek vaikams ši pramoga gali būti vakaro akcentas. Visgi tai komandinis žaidimas, labai panašus į dažasvydį. 

Vaikų gimtadienių viena iš dalių taip pat gali būti minėtasis žaidimas. Nuo išmonės ir fantazijos priklausys, kaip bus organizuotos lankininkų varžytuvės. Vaikai mėgsta varžytis, aktyviai judėti, siekia dėmesio, todėl šaudymas išlanko yra tinkama pramoga. Be to, šis šaidimas reikalauja gebėjimo greitai judėti ir prisitaikant prie situacijos ekspromtu keisti judėjimo planą. Todėl tenka akimirksniu priimti sprendimus, juos keisti, laikytis komandos susitarimų.

Jei planuojate pakviesti gausų būrį  svečių, kaip per įmonės vakarėlį, tuomet vertėtų apgalvoti  lankininkų turnyro idėją, kad būtų įtraukta kuo daugiau žmonių. Mergvakario ar bernvakario atrakcija irgi gali būti paįvairinta lankininko žaidimu. Ši aktyvi pramoga tinka ir šeimos šventėms, ir draugų susiėjimui. Priklausomai nuo dalyvių poreikių yra organizuojamas žaidimas. Jei žaidėjas turėtų tikslą išmokti šaudyti iš lanko, tai daugiau dėmesio būtų skiriama šaudymo technikai. Šiuo atveju, lankininkų mūšis gali būti tiesiog smagi pramoga, pagrįsta nuolatiniu judėjimu, pozicijų keitimu, priedangos ieškojimu ir komandiniu bendradarbiavimu. Svarbiausia, kad organizuojant lankininkų mūšį yra smagu būti tiek dalyviu, besistengiančiu kuo dažniau pataikyti į priešininką, tiek ir stebėtoju, palaikančiu kurią nors komandą. Vyresnio amžiaus žmones žaidimas su lankais grąžina šiek tiek į vaikystės pasaulį, kai kiekvienas norėjo būti panašus į medžiotoją ar indėną. Jaunesniesiems – tai tiesiog aktyvaus laisvalaikio pramoga, pakeičianti komputerinius žaidimus ar TV filmus. Taigi, jei nori paįvairinti kasdienybę – rinkis ,,Gyvenk be ribų“ paslaugą ir užsisakyk gerą pliūpsnį pozityvių emocijų.

Kodėl verta rinktis plaukimą baidarėmis su „Gyvenk be ribų“?

Pirmiausia – plaukimas baidarėmis tokiomis upėmis kaip Neris, Vilnelė, Merkys, Vokė yra įspūdingas dėl matomų vaizdų pakrantėse. Be to, tai vienas iš aktyvių laisvalaikio leidimo būdų, reikalaujančių šiek tiek ir fizinio pasirengimo, ir ištvermės. Tai nėra pasyvus sėdėjimas ir dairymasis aplinkui, reikia nuolat irkluoti, vairuoti baidarę, kad neužplauktum ant seklumos ar kokio išsikišusio akmens. Be abejo, pasirinkęs plaukimą baidarėmis nedalyvauji sportinėse varžybose, kur svarbu nuplaukti atitinkamą atstumą per nurodytą laiką. Užsisakęs šią aktyvaus laisvalaikio pramogą tu esi pats sau vadovas, gali planuoti viską: reguliuoti plaukimo greitį, užtenka laiko ir pasidairyti aplinkui, ir pasimėgauti gamtos ramuma, ir  pamačius kokį įspūdingą vaizdą pakrantėje galima sustoti, išlipti į krantą atokvėpio minutėlei ar smagiai fotosesijai. Tad baidarės Vilniuje yra puiki laisvalaikio pramoga, kai norisi atsiriboti nuo miesto šurmulio ir pasigrožėti gamtos teikiamais malonumais. Kitas dalykas, kodėl verta pasidomėti  baidarių nuoma Vilniuje, yra galimybė rinktis: kiekvienas gali pats pasirinkti maršrutą pagal savo galimybes – siūlome rinktis ne tik upę, bet ir atstumą: nuo kurios vietos norite išplaukti ir kiek kilometrų planuojate nuplaukti ir per kokį laiką. Priklausomai nuo jūsų poreikių, siūlome skirtingus maršrutus ir vienos dienos, ir kelių dienų plaukimui. Kiekvieno poreikiai yra skirtingi: vieni nenori nutolti nuo miesto, o kiti atvirkščiai – trokšta kuo daugiau gamtos. Tad mūsų komandos nariai, atsižvelgdami į jūsų tikslus ir galimybes, pasiūlys ir tam tikrus maršrutus Neries, Vilnelės, Merkio ir Vokės upėmis.

Kitas svarbus motyvas, kodėl verta rinktis baidarių nuomą Vilniuje, yra aktyvaus poilsio galimybė. Svarbiausia, kad galite pramogauti tiek su savo šeima, tiek su draugų kompanija. Mūsų komanda Vilniuje turi pakankamai baidarių, kad užtikrintų pramogas jūsų kompanijai. Toks aktyvus laisvalaikis kaip tik tinka įvairioms progoms paminėti. Drąsiai galite rinktis mūsų paslaugas, norėdami paįvairinti gimtadienio šventę, nustebinti šefą ar bičiulį, net ir mergvakaris ar bernvakaris gali būti švenčiamas plaukiant minėtomis upėmis. Neturite idėjų, kaip suorganizuoti įmonės vakarėlį? Kreipkitės į ,,Gyvenk be ribų“ komandą ir mes padėsime įgyvendinti iš pirmo žvilgsnio atrodžiusias neįmanomas svajones. Jei tai nėra kelis šimtus darbuotojų apimanti įstaiga, vakarėlis gali vykti išsinuomojus baidares Vilniuje. Skamba keistokai? Tokia praktika vis labiau populiarėja. Žmonės pavargo nuo sėdėjimo prie vaišių stalų ir samdomų renginio vedėjų siūlomų linksmybių, norisi kažko kitokio ir neįprasto. Mes ir siūlome aktyvią pramogą – baidarių nuomą Vilniuje ir aplink Vilnių.

Kartais tenka girdėti nuomonių, kad plaukti baidare nėra saugu, ypač jei nemoki plaukti. Drąsiai galite rinktis šią pramogą – plaukti baidarėmis yra saugu, o visiems yra skirtos specialios liemenės. Be to, Lietuvos upės nėra tokios sraunios kaip kalnų upės, o ir krokodilai jose negyvena, tad nėra ko baimintis. Jei norite gerų emocijų ir neišdildomų įspūdžių, nedelskite – ,,Gyvenk be ribų komanda“ yra pasiruošusi jums padėti įgyvendinti idėjas. O jei turite kokių nors vandens baimių, priimkite iššūkį ir nors kartą pasirinkite plaukimą Lietuvos upėmis. Perspėję organizatorių  apie jus kamuojančias baimes, sulauksite pasiūlymų, kokį maršrutą ir kokia upe pasirinkti. Vieną kartą pabandę, norėsite pakartoti dar ne kartą. Įspūdis, kurį palieka ši vandens pramoga, emocijos ir minčių išlaisvinimas, gamtos pojūtis skatina dar kartą rinktis tokį aktyvų laisvalaikį. Tad jei jaučiatės pavargę ar norite naujų pojūčių – drąsiai rinkitės mūsų komandos paslaugas Vilniuje. Aktyvus poilsis garantuoja produktyvesnį darbą. Pramogaukite patys ir paskatinkite kitus rinktis pasiplaukiojimą baidarėmis Neries, Merkio, Vilnelės ar Vokės upėmis. Laukiame jūsų – „Gyvenk be ribų“ komanda pasiruošusi įgyvendinti jūsų pasirinkimą.

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Miestas

Vilnius

v

El. paštas

info@gyvenkberibu.lt

Tel. numeris

+370 671 91917