Apie mus

Pagrindinis » Apie mus
Patirtis

Savo veiklą grindžiame tuo, jog ugdome žmonių norą aktyviai leisti laiką, siūlome įvairias aktyvaus laisvalaikio formas ir organizuojame renginius visiems taip, kad jie taptų įspūdingi ir neužmirštami.

„Gyvenk be ribų“ vadovai turi ilgametę darbo su vaikais ir jaunimu patirtį. Kiekvienais metais organizuojame stovyklas, žygius, orientacines varžybas, renginius gamtoje, įvairius motyvacinius užsiemimus, sportinius renginius, seminarus ir įvairią aktyvią veiklą kurios metu sudarome sąlygas vaikams, jaunimui ir vyresniems žmonėms pažinti naujus dalykus, išmokti kažko naujo, aktyviai praleisti laiką ar tobulinti savo gebėjimus. Dauguma mūsų organizacijos narių yra skautai, kurie savo veiklą vykdo Vilniuje ir Vilniaus rajone. Turime patirties organizuodami veiklą didelėms grupėms žmonių. 

Mūsų instruktorių/vadovų tarpe yra įvairių profesijų atstovų: mokytojai, inžinieriai, geografai, pareigūnai, karininkai, vadybininkai ir kt., todėl organizuojami renginiai yra įvairiapusiški, atsižvelgiant į dalyvių poreikius.

Aktyvus laisvalaikis

Mūsų darbas yra įprasminti Jūsų laisvalaikį ir suteikti Jums progą pabėgti nuo kasdienybės ir pailsėti aktyviai leidžiant laiką. Atkreipiame dėmesį į kiekvieną renginio dalyvį. Kiekvieną kartą organizuodami renginį įdedame maksimaliai pastangų tam, kad Jūsų įspūdžiai būtų neužmirštami.

Mes asmeniškai esame iš tų žmonių, kuriems prie širdies yra miškai, kalnai, jūra, aktyvus laisvalaikis ir įdomi bei prasminga veikla. Leidžiame laiką kartu su bendraminčiais, kuriems serialų žiūrėjimas ar kompiuteriniai žaidimai nėra mėgstamiausias užsiemimas. Stengiamės, kad kiekviena mūsų diena būtų prasminga, atneštų mums džiaugsmo ir priverstų mus bei aplinkinius šypsotis.

Bendradarbiavimas

Nežinote kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite veikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

„Gyvenk be ribų“ komanda yra atvira bendradarbiavimui su visomis jaunimo, neformaliojo ugdymo bei aktyvaus laisvalaikio organizacijomis.

Laukiame Jūsų pasiūlymų! Susisiekite su mumis!

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Tel. numeris (LT, PL, RU)

v

El. paštas (LT, PL, RU, EN)

Miestas

Vilnius