Dažasvydis Vilniuje 

Pagrindinis » Dažasvydis Vilniuje

Dažasvydis tai sportas, reikalaujantis iš žaidėjų tam tikrų įgūdžių priimant greitus sprendimus veikiant grupėje, planavimo ir reagavimo į greitai besikeičiančias aplinkybes bei rizikos įvertinimo. Už kiekvieną klaidą gali būti nubastas dažų kamuoliuku. Būtent šis procesas ir suteikia žaidėjams adrenalino dozę. Aktyvūs žmonės mėgsta leisti laisvalaikį aktyviai. Todėl vienas iš įdomių pasiūlymų yra dažasvydis. Tokia galimybė yra ir Vilniuje, ši pramoga yra prieinama tiek miestiečiams, tiek ir miesto svečiams. Judrus žaidimas, kai vienas kitą apšaudai dažų kamuoliukais, yra puiki sportinio poilsio forma, verčianti ne tik pastoviai judėti, bet ir mąstyti. Adrenalinas ir sveikas sportinis azartas pagauna kiekvieną, kas pasirenka tokią žaidimo formą.

Dažasvydžio aikštelės

Dažasvydžio kainos

h

Papildoma informacija

UŽSISAKYTI pramogą

      ,,Gyvenk be ribų“ siūloma aktyvi pramoga Vilniuje puikiai tinka įvairioms šventėms ar renginiams paįvairinti.  Jaunimas šį žaidimą dažnai renkasi kaip vieną iš bernvakario ar mergvakario pramogų. Svaidymasis dažų kamuoliukais gali būti bičiulių ar draugų su šeimomis savaitgalio išvyka, nes paslauga yra pritaikyta pramogauti kartu su vaikais. Tėvai dažnai renkasi dažasvydį vaikų gimtadieniui. Dažasvydis Vilniuje yra tinkamas pasirinkimas norint pramogauti su įmonės bendradarbiais – smagiai praleisti laiką kokios nors įmonės šventės proga. Ir čia jau išmonės reikalais, kaip yra sudaromos komandos. Be to,  šis aktyvus ir judrus laisvalaikio žaidimas tinka vaikams nuo devynerių metų ir amžiaus cenzas neribojamas – jei žmogus puikiai juda, turi energijos ir noro dalyvauti tokioje pramogoje, gali būti ir garbaus amžiaus senjoras. Tad pasikliauk mūsų komanda ir užsisakyk paslaugą, kad praleistum smagiai ir aktyviai laisvalaikį.

Kur žaisti dažasvydį?

“Gyvenk be ribų” dažasvydžio aikštelės nutolusios vos 4 km nuo Naujosios Vilnios ir/arba 2,5 km nuo Juodajame Kelyje esančios žiedinės sankryžos.

Turime įsirengę dvi dažasvydžio aikšteles viena šalia kitos. Pirmoji padaryta iš padangų ir yra lauke, antroji – iš medienos ir yra miške.
Šalia dažasvydžio aikštelių turime didelę pavesinę, kurioje galėsite pailsėti po ir žaidimo metu.

Esant poreikiui ir tinkamai vietai žaidimui, atvykstame į Jūsų pasirinktą vietą.

Dažasvydis Vilniuje
Dažasvydžio kainos

Nestandartinėms grupėms, esant kitokiems poreikiams ar užsisakant kelias mūsų pramogas, susisiekite su mumis. Pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.

Nuo 12 metų su suaugusiems skirta įranga.

MINI

16 eu

1 žaidėjui

200 kamuoliukų

Dažasvydžio įranga

Apranga

Nuo 12 metų su suaugusiems skirta įranga.

MIDI

19 eu

1 žaidėjui

300 kamuoliukų

Dažasvydžio įranga

Apranga

Nuo 12 metų su suaugusiems skirta įranga.

MAXI

27 eu

1 žaidėjui

500 kamuoliukų

Dažasvydžio įranga

Apranga

Nuo 8 iki 12 metų su vaikams skirta įranga.

VAIKAMS

15 eu

1 žaidėjui

2 valandos

Neriboti kamuoliukai

Dažasvydžio įranga

Apranga

Papildoma informacija
  • Minimalus žaidėjų skaičius – 8 žaidėjai.
   Gali būti ir mažiau, bet teks sumokėti už 8. Žaidžiant su suaugusiems skirta įranga likusius kamuoliukus pasidalinsite tarpusavyje.
  • Į kainas įskaičiuota: dažasvydžio markeris, nerasojanti dažasvydžio apsauginė kaukė, apranga (kamufliažinis kombinezonas arba kelnės su švarku), medžiaginis pošalmis, pirštinės, instruktoriaus paslaugos.
  • Pramogos trukmė – iki 2 val. (instruktažas ir žaidimas) + 1 val. (poilsis po žaidimo pavesinėje)
  • Nepilnamečiams žaidėjams būtinas raštiškas tėvų sutikimas. (Atsiunčiame šabloną el. paštu.)
Papildomos paslaugos
 • Papildomi 100 kamuoliukų (žaidžiant su suaugusiems skirta įranga) – 5 €.
 • Papildomos 30 min. 1 dalyviui (žaidžiant su vaikiška įranga) – 4 €.
 • Dūmų granata – 4 €.
 • Dažasvydžio granata – 4 €.
 • Maistas ant laužo – kaina sutartinė.
 • Pripučiamos aikštelės atvežimas į Jūsų pasirinktą vietą – kaina sutartinė.
 • Atvykimas į Jūsų pasirinktą vietą – kaina sutartinė.
Dažniausiai užduodami klausimai

Nusprendėte pasitaškyti? Tikriausiai kilo klausimų? Atsakėme į dažniausiai užduodamus klausimus.

AR SAUGU ŽAISTI DAŽASVYDĮ?

Taip, jeigu laikysitės saugumo taisyklių apie kurias sužinosite prieš žaidimą instruktažo metu. Viso žaidimo metu Jus prižiūrės instruktoriai, kurie stebi, kad būtų laikomasi visų taisyklių.

Pagrindinė taisyklė kurią būtina atsiminti: jokiu būdu nenusiimkite apsauginės kaukės žaidimo aikštelėje, net jeigu žaidimas pasibaigė!

KAIP APSIRENGTI ŽAIDŽIANT DAŽASVYDĮ?

Kadangi gausite kombinezoną arba švarką su kelnėmis, bei pirštines ir medžiaginį pošalmį, tai nėra svarbu kaip apsirengsite, tiesiog Jums turi būti patogu bei būtina atsižvelgti į oro sąlygas. Nepamirškite ir apie patogią avalynę (kurios negaila išpurvinti).

NUO KELIŲ METŲ GALIMA ŽAISTI DAŽASVYDĮ?

Žaisti dažasvydį galima jau nuo 8-9 metų su vaikiška dažasvydžio įranga Valken Gotcha. Nuo 12 metų dažniausiai žaidžiama su suagusiųjų įranga Tippmann FT-12. Nepilnamečiams žaidėjams būtinas raštiškas tėvų sutikimas (atsiunčiame šabloną el. paštu).

 

OPTIMALUS ŽAIDĖJŲ SKAIČIUS ŽAIDŽIANT MŪSŲ AIKŠTELĖSE?

Optimalus žaidėjų skaičius, kad būtų komfortiška judėti ir strateguoti yra 14, t.y. dvi komandos po 7 žmones. Bet tai nereiškia, kad didesnių grupių neaptarnausime, tiesiog kitaip gali būti organizuojamas žaidimas.: pvz. rengiamas turnyras, kuriame dalyvauja 3 komandos.

Su vaikiška įranga gali žaisti iki 21 dalyvio, o su suagusiems skirta įranga iki 18 dalyvių vienu metu.

IŠ KO PAGAMINTAS KAMUOLIUKAS?

Kamuoliukas padarytas iš želatinos apvalkalo, o jo viduje – vandeniniai, įvairių spalvų augaliniai dažai. Kamuoliukai su dažais nėra kenksmingi nei žmonėms nei aplinkai.

AR LABAI SKAUDA PATAIKIUS KAMUOLIUKUI?

Žaidžiant su vaikiška įranga Valken Gotcha, skausmo išvis nėra kai pataiko kamuoliukas! Kodėl? Priežastis paprasta, markeriai veikia nuo spyruoklės ir pradinis greitis yra daug mažesnis negu suaugusiems skirtuose markeriuose. Be to, pats kamuoliukas yra mažesnis.

Su suagusiųjų įranga Tippmann FT-12 yra šiek tiek kitaip. Pataikius iš trumpos distancijos, t.y. kelių metrų malonumo mažai, gali likti maža mėlynė, bet tai tikrai ne tas skausmas dėl kurio reikėtų baimintis ir po minutės jau bus labiau juokinga, negu skausminga. Prieš kiekvieną žaidimą markeriai yra reguliuojami priklausomai nuo dalyvių amžiaus ir poreikio. 

KIEK LAIKO TRUNKA ŽAIDIMAS?

Žaidimas su vaikiška įranga trunka 2 valandas (įskaitant instruktažą ir pasirengimą – apie 15 minučių), po žaidimo dar turėsite iki 1 valandos poilsiui pavesinėje.

Žaidžiant su suagusiems skirta įranga žaidimas įprastai trunka iki 2 valandų (įskaitant pasirengimą ir instruktažą). Pasirinkus didesnį kamuoliukų kiekį ar esant poreikiui visada galima žaisti ilgiau iš anksto susitarus su mumis. Įprastai žaidimas ir poilsis po jo pavesinėje, užtrunka iki 2-3 valandų.

KOKIĄ DAŽASVYDŽIO ĮRANGA NAUDOJAME?

Visa mūsų naudojama įranga yra žinomų ir laiko patikrintų prekės ženklų tokių kaip: Valken, Tippmann, Empire, Dye. 

Vaikų dažasvydžiui naudojame Valken Gotcha markerius.

Suaugusiųjų dažasvydžiui naudojame Tippmann FT-12 markerius.

 

KĄ VERTA PASIIMTI VYKSTANT ŽAISTI DAŽASVYDĮ?

Rekomenduojame pasiimti geriamo vandens (esant vėsiam orui ir šiltos arbatos), patogius batus (kurių negaila, kad išpurvinsite) ir žinoma super-gerą nuotaiką. Šiltuoju laikotarpiu taip pat verta pasiimti apsaugos priemonių nuo uodų.

Ar nusiplauna dažai nuo aprangos?

Net jeigu taip atsitiko, kad dažai pataikė ant Jūsų aprangos. Nieko tokio, dažai nusiplauna tiesiog vandeniu ir nėra kenksmingi.

Jei esi kupinas energijos, mėgsti aktyvų laisvalaikį – dažasvydis yra puikus pasirinkimas. Suburk savo kompaniją ir užsisakyk laisvalaikio pramogą Vilniuje. Garantuojame daug pozityvių emocijų ir energijos iškrovą – po tokios aktyvios pramogos su naujų minčių antplūdžiu galėsite vėl kibti į kasdienius darbus.

Rezervuoti laiką

Užpildykite žemiau esančią formą ir susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Sutikimas

8 + 6 =

Prisijunkite prie mūsų soc. tinkluose

Jei jus domina netradicinės pramogos ir aktyvus laisvalaikis, prisijunkite prie mūsų soc. tinkluose bei stebėkite kaip mes poilsiaujame.

Čia taip pat rasite pasiūlymų, kaip paįvairinti savo laisvalaikį ir smagiai papramogauti, užsiimant aktyvia veikla.

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Tel. numeris (LT, PL, RU)

v

El. paštas (LT, PL, RU, EN)

Miestas

Vilnius