Orientacinės varžybos

Pagrindinis » Orientacinės varžybos

Orientacinės varžybos – tai žaidimas vykstantis įvairiose vietovėse, pėsčiomis arba įvairiomis transporto priemonėmis. Jeigu mėgstate mįsles, iššūkius ir esate azartiški bei sumanūs – šis žaidimas kaip tik Jums!

Dalyvaudami orientacinėse varžybose turėsite pukią galimybę pažinti savo bei draugų trūkumus, privalumus, stipriąsias ir silpnąsias puses. Turėsite progą į kitus dalykus pažvelgti įvairiapusiškai ir naujai. Orientacinės varžybos tai laikas, kai galite pailsėti, pažinti naujus dalykus, atitrūkti nuo kasdienybės ar tiesiog pabūti savimi. Kas žino, gal būtent orientacinėse varžybose atrasite naujų pomėgių, idėjų ar motyvacijos savo tikslams? Nepabandęs nesužinosi.

Tai tik keletas variantų orientacinių varžybų, kuriuos galime pasiūlyti ir iš kurių galite pasirinkti Jums labiausiai tinkantį. Taip pat galime sujungti kelis variantus ir kitas mūsų paslaugas bei suplanuoti unikalų renginį Jūsų grupei, atsižvelgiant į įvairius pageidavimus, kad Jūsų poilsis būtų nepamirštamas.

Rezervuokite laiką

Užpildykite žemiau esančią formą ir susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Sutikimas

3 + 13 =

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Miestas

Vilnius

v

El. paštas

Tel. numeris