Orientacinės varžybos

NAKTINIS MIESTAS
Kaip viskas vyksta?

Varžybų metu kiekviena komanda turės atlikti užduotis, kurios reikalaus žinomų vietų atpažinimo, suradimo bei jų interpretavimo. Veiksmas vyks naktį, kas prideda žaidimui azarto ir paslaptingumo.

Komandos turės progą susipažinti su gražiausiomis vietomis naktiniame mieste. Miestas, dieną ir naktį labai skiriasi ir ne kiekvienas žino tuos skirtumus, todėl šios varžybos Jums padės susipažinti su gražiausiomis miesto vietomis. Naktis turi labai daug paslapčių savyje, todėl žaidimo metu dalyviai jas visas pabandys atskleisti.

Atveju, kai žaidimas vyks automobiliais, komandos turės progą pasitikrinti orientavimąsi miesto keliuose.

Kiekvienas komandos narys galės sudalyvauti naktinėje misijoje kuri yra įdomi savo užduotimis, veiksmais, jaudina savo paslaptingumu ir yra linksmu laiko praleidimu. Komandos turi puikią galimybę parodyti, kad yra geriausi ir pasitikrinti savo orientavimosi sugebėjimus.

Jei negali užmigti, mėgsti su draugais leisti laiką naktiniame mieste ir jau nusibodo rutina – šis žaidimas kaip tik Tau!

Kaina?

Orientacinių varžybų organizavimo kaina priklauso, nuo varžybų tipo, reikalingos įrangos ir žmonių kiekio. Dėl platesnės informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais.

Rezervuoti laiką

Užpildykite žemiau esančią formą ir susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Sutikimas

14 + 1 =

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Tel. numeris (LT, PL, RU)

v

El. paštas (LT, PL, RU, EN)

Miestas

Vilnius