Orientacinės varžybos

IŠLIKIMAS GAMTOJE

Kaip viskas vyksta?

Dalyviai atvyksta į vietą. Žaidimas pradedamas pirmąja užduotimi. Varžybų metu dalyviai turi rasti nustatytą vietą, kur jų laukia užduotys, susijusios su išgyvenimu miške bei ekstremaliomis sąlygomis.

Kiekviena komanda susiduria su užduotimis, kuriu metu dalyviai turi atlikti gyvenimui miške svarbias misijas. Kiekviena misija reikalauja iš dalyvių komandinio darbo, sunkumų įveikimo, užsispyrimo ir greito reagavimo.

Varžybų metu kiekviena komanda turės puikią galimybę pasijusti lyg Robinsonų saloje. Dalyviai galės praktiškai panaudoti matytas filmuose idėjas ir pasidalinti jomis su kitais. Kiekvienas turės retą progą pasitikrinti savo sumanumą ir reakciją ekstremaliomis sąlygomis.

Šio tipo žaidimas padės Jums geriau orientuotis miške ir sužinoti miško paslaptis. Sužinosite ne vieną būdą, kaip išgyventi miške. Jei esate gamtos mylėtojas, mėgstate ekstremalias sąlygas ir užduotis, kurios reikalauja užsispyrimo – šios varžybos kaip tik Jums. Varžybų metu turėsit progą rungtyniauti su kitomis komandomis, parodyti kitiems, ką mokate ir pasinaudoti savo gyvenimo praktika.

Kaina?

Orientacinių varžybų organizavimo kaina priklauso, nuo varžybų tipo, reikalingos įrangos ir žmonių kiekio. Dėl platesnės informacijos kreipkitės nurodytais kontaktais.

Rezervuoti laiką

Užpildykite žemiau esančią formą ir susisieksime su Jumis kaip įmanoma greičiau.

Sutikimas

12 + 15 =

Susisiekite su mumis

Nežinote, kaip praleisti laiką su draugais ar šeima? Norite ištrūkti iš kasdienybės, bet nežinote kaip? Nenustygstate vietoje ir norite nuveikti ką nors prasmingo? Parašykite mums!

Kontaktai

Tel. numeris (LT, PL, RU)

v

El. paštas (LT, PL, RU, EN)

Miestas

Vilnius